O nas


Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o. powstało w 1992 roku w Rzeszowie. Jesteśmy firmą handlowo-usługową.

Podstawowym profilem działalności firmy jest zaopatrzenie inwestorów, wykonawców i klientów indywidualnych w zakresie dostaw materiałów do budowy sieci kanalizacyjnych, wodociągowych i gazowych w nowoczesne systemy rurowe uznanych producentów: rur PVC i PE, studni i armatur do przyłączy domowych oraz kształtek rurowych. Dodatkowo możemy zapewnić dostawy w elementy instalacji sanitarnych i grzewczych niezbędnych przy budowie budynków mieszkalnych, usługowych i użyteczności publicznej.

Posiadamy bogatą ofertę materiałów niezbędnych do budowy dróg i placów: włazy żeliwne i żeliwno-betonowe, wpusty ściekowe uliczne i mostowe,  odwodnienia liniowe, przepusty drogowe, geowłókniny i geosiatki. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się elementy zagospodarowania wody deszczowej, przepompownie ścieków, separatory.

Posiadamy własny tabor samochodowy, który umożliwia nam szybką dostawę materiałów na umówione miejsce. Stosujemy elastyczną politykę sprzedaży, dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Naszą dewizą jest partnerstwo w stosunku do naszych klientów, inwestorów, wykonawców i odbiorców indywidualnych.

Nasi partnerzy